Happening Kwiaty na murawę Katarzyny Pacewicz-Pyrek

Dodano: 10 września 2013

W piątkowy wieczór 6 września w Sali wystawienniczo – odczytowej RCKB odbył się happening Katarzyny Pacewicz-Pyrek pod hasłem „Kwiaty na murawę”. Autorka przedsięwzięcia, znana brzeska florystka, radna Rady Miejskiej w Brzesku, przewodnicząca Osiedla Brzezowieckie zaskoczyła swoim pomysłem wystawy zorganizowanej z okazji 80. rocznicy działalności OKS Brzesko. To wydarzenie artystyczne zgromadziło sympatyków autorki jak również miłośników piłki nożnej.

Oryginalne kompozycje kwiatowe połączone z degustacją domowych przysmaków stworzyły wyjątkową atmosferę tego wieczoru. Jego organizatorami byli Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku.