Poetyckie krajobrazy Józefa Barana - powiatowy konkurs recytatorski

Dodano: 11 grudnia 2014

"Poetyckie krajobrazy Józefa Barana" - pod takim hasłem 4 grudnia odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji J. Barana. W konkursie zorganizowanym przez brzeską Bibliotekę wzięło udział 13 uczniów, reprezentujących gimnazja powiatu brzeskiego.

Jury w składzie: Janina Mika - polonistka (przewodnicząca), Maria Marek - dyrektor PiMBP w Brzesku oraz Karina Legutek - kierownik Oddziału dla Dzieci wyłoniło następujących laureatów:

• I miejsce: Sylwia Pach (Zespół Szkół w Tworkowej)
  • II miejsce: Daria Nalepa (Publiczne Gimnazjum nr 2 w Brzesku)
  • III miejsce: Aneta Wesołowska (Zespół Szkół w Borzęcinie)

Przyznano także trzy Wyróżnienia, które otrzymały: Wiktoria Laska (Publiczne Gimnazjum w Szczurowej), Weronika Motak (Publiczne Gimnazjum w Czchowie) oraz Patrycja Wieczorek (Publiczne Gimnazjum nr 1 w Brzesku).

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie.