Oferta dla dzieci


Klub Maluszka

Klub Maluszka

Biblioteczny Klub Maluszka działa od 2011 roku. W zajęciach uczestniczą dzieci w wieku 1,5-3 lat razem z rodzicami/opiekunami. Spotkania odbywają się od września do czerwca w dwóch grupach: we wtorki (I grupa) i w środy (II grupa) w godz. 10.00 - 12.00. Uczestnictwo i spotkania w Klubie Maluszka są bezpłatne, obowiązują zapisy (pierwszy tydzień czerwca).

Więcej informacji
Zajęcia plastyczne

Każdy może być artystą - zajęcia plastyczne

Zajęcia literacko-plastyczne "Każdy może być artystą" odbywają się od 2011r. Organizowane są dla dwóch grup wiekowych: we wtorki zapraszamy dzieci młodsze w wieku 4-5lat (gr. I), w środy dzieci w wieku 6-8 lat (gr. II). Uczestnictwo w zajęciach plastycznych jest bezpłatne, obowiązują zapisy (pierwszy tydzień czerwca). Zajęcia odbywają się w godzinach 16.00-17.00

Więcej informacji
Piątkowe czytania

Mali Globtroterzy w Bibliotece

Oddział dla Dzieci zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na zajęcia literacko-podróżniczo-naukowe, które odbywają się w każdy piątek w godz. 16:30 - 17:30 w Komnacie Bajek. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY i nie obowiązują zapisy. Warsztaty stworzyliśmy z myślą o wszystkich dzieciach, które uwielbiają się bawić, podróżować i odkrywać.

Więcej informacji
Z biblioteczną wizytą

Z biblioteczną wizytą

Oddział dla Dzieci nawiązał współpracę z Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Brzesku oraz z Domem Dziecka w Jasieniu. Efektem tej współpracy są zajęcia "Z biblioteczną wizytą".

Więcej informacji

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe