TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!

Dodano: 5 grudnia 2012

Pluszowy miś – najlepszy przyjaciel małych i dużych, po raz kolejny obchodził swoje święto. Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez tej zabawki. Miś jest z nami od prawie 110 lat i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych zabawek na świecie.

23 listopada z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Oddział dla Dzieci odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 9 im. Marii Kownackiej. Tradycyjnie już w tym szczególnym dniu Biblioteka zamienia się Krainę Misiów – „Misiolandię”, dzięki temu, że dzieciom w tym szczególnym dniu towarzyszyły pluszowe maskotki przyniesione z domu.

Dzień Pluszowego Misia jest dobrą okazją do promocji czytelnictwa i biblioteki. Podczas wspólnego świętowania dzieci wspaniale bawiły się przy muzyce, śpiewały piosenki i wykazały się znajomością literatury i filmów, których bohaterem był miś. Z uwagą wysłuchały także prelekcji o Kubusiu Puchatku – najbardziej znanym na świecie misiu. Atrakcją była prezentacja multimedialna również poświęcona „misiowi o bardzo małym rozumku”. Wszyscy mieli także okazję posłuchać bajki Czy Ty też masz pluszowego misia?, którą przeczytał 4-letniego Oskarek.

Wizyta w „Misiolandii” zakończyła się wspólnym zdjęciem i głośnym śpiewem „Sto lat!” dla wszystkich misiów. Przedszkolaki otrzymały także na pamiątkę certyfikat Przyjaciela Kubusia Puchatka.

Galeria zdjęć

TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!

 

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe