Julian Tuwim - czarodziej słowa

Dodano: 25 marca 2013

„Julian Tuwim – czarodziej słowa” – pod takim hasłem 22 marca odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji J. Tuwima. W konkursie zorganizowanym z okazji Roku Juliana Tuwima wzięło udział 35 uczniów klas I-III, reprezentujących szkoły podstawowe powiatu brzeskiego.

Jury w składzie: Janina Mika – polonistka (przewodnicząca Jury), Agata Nalepka – kierownik Działu Dorosłych PiMBP oraz Karina Legutek – kierownik Oddziału dla Dzieci PiMBP wyłoniło następujących laureatów: I miejsce: Kalina Czarnecka, II miejsce: Amelia Kural, III miejsce: Amadeusz Bielerzewski. Przyznano także cztery Wyróżnienia, które otrzymały: Klaudia Bratek, Klaudia Haber, Natalia Przeklasa i Izabella Pomykacz.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie.

Julian Tuwim - czarodziej słowaJulian Tuwim - czarodziej słowaJulian Tuwim - czarodziej słowaJulian Tuwim - czarodziej słowaJulian Tuwim - czarodziej słowa