Wieści z Gminy Gnojnik!

Dodano: 11 września 2013

Dzięki uprzejmości pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Gnojniku oraz Centrum Kultury w Gnojniku udało się pozyskać do Działu Bibliograficzno-Informacyjnego wszystkie numery czasopisma regionalnego: „Wieści Gminne” ukazującego się na terenie gminy Gnojnik.

Czasopismo, może okazać się szczególnie przydatne dla osób poszukujących szczegółów o regionalnych wydarzeniach z gminy Gnojnik, lub aktualnych informacji dotyczących powiatu brzeskiego.

Część zasobu ma formę tradycyjną (drukowaną), część to dokumenty elektroniczne (PDF). Aktualne numery będą na bieżąco nadsyłane, aby zachować pełna kompletność zbioru. Z całości zasobu można skorzystać w Dziale Bibliograficzno-Informacyjnym (pok. 105).

Wieści z Gminy Gnojnik!