"Błogosławiony Jan Paweł II w drodze do świętości" - Powiatowy Konkurs

Dodano: 18 października 2013

17 października 2013 r. odbył się konkurs wiedzy na temat życia i pontyfikatu Jana Pawła II. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów „Miesiąca Papieskiego”.

W konkursie wzięło udział 33 uczniów klas IV – VI, reprezentujących szkoły podstawowe powiatu brzeskiego.

Test konkursowy obejmował 30 pytań i trwał 60 minut. Maksymalnie można było uzyskać 45 punktów.

Prace uczestników oceniała komisja w składzie:

przewodniczący: ks. Józef Waśko
członkowie: mgr Anna Szczęśniak, mgr Dominika Dadej

Komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Sara Pietrusińska (41 pkt.)

II miejsce ex aequo: Patrycja Ojczyk (37 pkt.), Weronika Płachta (37 pkt.)

III miejsce ex aequo: Kamila Falkiewicz (36 pkt.), Barbara Dąbrówka (36 pkt.), Mateusz Sacha (36 pkt.)

Wyróżnienia: Grzegorz Kutek (34 pkt.), Maria Pawlik. (34 pkt.), Dominika Dobrzańska (34 pkt.), Gabriela Widło (34 pkt.)

Dzieci wykazały się bardzo dobrym przygotowaniem i dużą wiedzą na temat życia wielkiego Polaka. Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie.

Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone laureatom i uczestnikom konkursu na uroczystym podsumowaniu „Miesiąca Papieskiego” 26.10.2013 r. (sobota) o godz. 15.30