O romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke

Dodano: 3 listopada 2013

24 października miłośnicy Bartusia, detektywa Pozytywki, Kuby i Buby mieli okazję spotkać się ze stuprocentowym bajkopisarzem – Grzegorzem Kasdepke.

Grzegorz Kasdepke rozmawiał z dziećmi m.in. o całowaniu i o tym skąd się biorą dzieci. Przyznał się także, że lubi dzieci straszyć i dlatego jego ostatnie książki to „horrory”. Podkreślał, że wiele historii w jego książkach to jego własne przeżycia i doświadczenia z dzieciństwa. Nie zabrakło też głośnego czytania fragmentów książek, a czynił to sam autor. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania pisarza i z zapałem włączyły się też w wyjaśnianie związków frazeologicznych. Nie miały problemu z rozszyfrowaniem „co to znaczy”: „Dostać małpiego rozumu”, „Wiercić komuś dziurę w brzuchu” czy „Suszyć zęby”. A śmiechu było przy tym co niemiara :).

Pod koniec spotkania dzieci przeprowadziły „konferencję prasową” z pisarzem, zadając mu ciekawe, nieraz zabawne i osobiste, pytania. Na zakończenie spotkania autor podpisywał swoje książki. Kolejka do podpisów ciągnęła się przez całą salę.

Zapytani o wrażenia uczniowie PSP nr 2 i PSP nr 3 w Brzesku stwierdzili, że było to fantastyczne i bardzo wesołe spotkanie.

Galeria zdjęć

O romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem KasdepkeO romansach i nie tylko... - spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke

 

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe