Spotkanie z Małgorzatą Orlewicz-Musial

Dodano: 28 czerwca 2011

27 czerwca w ramach Dni Otwartych Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego odbyło się spotkanie autorskie z brzeszczanką dr Małgorzatą Orlewicz-Musiał, wykładowcą na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, autorką książki Polskie nurkowanie swobodne. Tematem spotkania "Antypody do góry nogami" była relacja z podróży do Australii. Barwna i niezwykle ciekawa opowieść Pani Małgorzaty uzupełniana była prezentacją multimedialną.

Spotkanie z Małgorzatą Orlewicz-MusialSpotkanie z Małgorzatą Orlewicz-MusialSpotkanie z Małgorzatą Orlewicz-MusialSpotkanie z Małgorzatą Orlewicz-MusialSpotkanie z Małgorzatą Orlewicz-Musial