Relacje z wydarzeń

Akcja społeczno-edukacyjna "Żonkile"

Nasza Biblioteka otrzymała podziękowanie od Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN za udział w akcji społeczno-edukacyjnej "Żonkile", zorganizowanej z okazji 73. Rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim.

Więcej  21.06.2016
Odznaczenie dla Dyrektor Marii Marek

17 czerwca 2016 r. w sali wystawienniczo-odczytowej PiMBP odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Brzesku podczas której Maria Marek - wieloletnia Dyrektor naszej Biblioteki otrzymała z rąk Burmistrza Brzeska Grzegorza Wawryki tytuł honorowy "Medal na Wstędze za Zasługi dla Miasta Brzeska".

Więcej  17.06.2016
Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!

16 czerwca 2016 r. uczniowie z PG nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku wzięli udział w grze terenowej przygotowanej przez pracowników Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku.

Więcej  16.06.2016
Podkręć swój metabolizm - sposoby na oczyszczenie organizmu

14 czerwca 2016 odbyło się trzecie spotkanie z dietetykiem inż. Kingą Nakończy z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Brzesku na temat "Podkręć swój metabolizm - sposoby na oczyszczenie organizmu". Prelekcja cieszyła się powodzeniem o czym świadczyła duża frekwencja uczestników.

Więcej  14.06.2016
Pierwsza brzeska NOC BIBLIOTEK za nami!

4 czerwca 2016 r. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku wzięła udział w II ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek i była otwarta dla swoich użytkowników do późnych godzin nocnych.

Więcej  04.06.2016
"Materiały bibliograficzne do dziejów Brzeska i rodziny Goetzów Okocimskich"

2 czerwca w RCKB w Brzesku odbyła się konferencja popularnonaukowa pt. "Rola rodziny Goetzów Okocimskich w budowie i rozwoju gospodarki Regionu Polski Południowej w XIX i XX wieku".

Więcej  02.06.2016
Pożegnanie Marii Marek - Dyrektor PiMBP w Brzesku

30 maja 2016 r. pracownicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku pożegnali długoletnią Dyrektor Marię Marek, przechodzącą po 45 latach wspaniałej pracy zawodowej na emeryturę.

Więcej  30.05.2016
Quest Dziedzictwo Goetzów Okocimskich

24 maja 2016 roku, młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Brzesku wyruszyła na "wyprawę odkrywców", by poznać dzieje rodu Goetzów.

Więcej  24.05.2016
Warsztaty komputerowe dla zaawansowanych rozpoczęte

W dniu 18 maja rozpoczęły się bezpłatne warsztaty komputerowe dla zaawansowanych organizowane przez Dział Multimedialny.

Więcej  18.05.2016
Oczyść się na wiosnę - dietetyk w Bibliotece

17 maja 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie z dietetykiem inż. Kingą Nakończy z centrum dietetycznego NaturHous w Brzesku.

Więcej  17.05.2016