"CZYTAM W PODRÓŻY... HERBERTA" - akcja Fundacji im. Zbigniewa Herberta

Dodano: 21 marca 2014

Brzeska biblioteka włączyła się w II edycję ogólnopolskiej akcji „Czytam w podróży…Herberta”. Jest to kolejne przedsięwzięcie promujące czytelnictwo organizowane przez Fundację im. Zbigniewa Herberta w ramach kampanii „Pan Cogito”.

Celem tego projektu jest upowszechnianie twórczości poety oraz zachęcenie społeczeństwa do sięgnięcia po jego twórczość.

Akcja została zaplanowana na 27 marca (tj. czwartek). Wszystkim naszym użytkownikom zainteresowanym tą czytelniczą kampanią będziemy wręczać zakładki z fragmentami wybranych utworów Zbigniewa Herberta. Mamy nadzieję, że udział naszej biblioteki w tym przedsięwzięciu zainspiruje czytelników do większego zainteresowania poezją i odkrywania twórczości poety na nowo.