Próbny egzamin gimnazjalny z matematyki

Dodano: 14 kwietnia 2014

W naszej Bibliotece, 14 kwietnia br., odbył się próbny egzamin gimnazjalny z matematyki online, w serwisie MegaMatma.pl, który został przygotowany przez nauczycieli praktyków i pracowników naukowych, a sprawdzony pod kątem dydaktycznym i merytorycznym, przez rzeczoznawcę Ministerstwa Edukacji Narodowej dr Alicję Molędę. Uczniowie klasy III Katolickiego Gimnazjum w Brzesku mieli możliwość poznania poziomu swoich matematycznych umiejętności tuż przed właściwym egzaminem. Po zakończeniu egzaminu Uczniowie otrzymali informację o wyniku, co wzbudziło duże emocje. Życzymy Gimnazjalistom powodzenia na Egzaminie.

Próbny egzamin gimnazjalny z matematykiPróbny egzamin gimnazjalny z matematykiPróbny egzamin gimnazjalny z matematykiPróbny egzamin gimnazjalny z matematyki