Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!

Dodano: 2 maja 2014

29 kwietnia miał miejsce wieczór autorski Agaty Podłęckiej, podczas którego świętowała wraz ze zgromadzoną publicznością wydanie tomiku poezji „Co ze mną, co z nami Janie Pawle II”.

Wiersze składające się na tomik koncentrują się na osobie Jana Pawła II i jego nauczaniu. Sama autorka zaznaczyła jak ważną w jej życiu była i jest postać Jana Pawła II.

Pani Agata podzieliła się z uczestnikami nie tylko poezją ale również swoimi refleksjami, tęsknotą i wspomnieniami o tym jak podążała śladami Ojca Świętego, głównie po ukochanych Tatrach. Opowiedziała również o trudach i wzruszeniach jakie towarzyszyły jej w  pielgrzymowaniu i obecności na Placu św. Piotra w Rzymie trakcie uroczystości pogrzebowych. Ilustracje do publikacji wykonała utalentowana uczennica Wiktoria Kruk.

Na spotkaniu nie zabrakło sympatyków twórczości, pracy i dokonań autorki, a w szczególności młodych ludzi z którymi autorka realizuje swoje pomysły artystyczne.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej.

Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!Pierwszy tomik poezji Agaty Podłęckiej!