Koronki Bogumiły Serafin

Dodano: 5 maja 2014

Dział Dorosłych serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy koronek autorstwa Bogumiły Serafin z Iwkowej. Wystawa jest podzielona na dwie części. Pierwsza z nich – koronki białe – znajduje się na korytarzu I piętra w budynku RCKB, druga część (koronki kolorowe) znajdują się w Dziale Dorosłych.

Autorka prac - Bogumiła Serafin mieszka i pracuje w Iwkowej gdzie już wielokrotnie wystawiała swoje prace. Można zadać pytanie: skąd pomysł aby iwkowskie rękodzieło wystawiać w Brzesku? Otóż jako Biblioteka powiatowa staramy się sięgać po twórczość z terenu całego powiatu.

Zachęcamy do odwiedzenia Biblioteki i obejrzenia ekspozycji, którą będziemy prezentować do końca czerwca 2014 r.

Koronki Bogumiły SerafinKoronki Bogumiły SerafinKoronki Bogumiły SerafinKoronki Bogumiły Serafin