Polowanie na czarownice w Bibliotece

Dodano: 2 marca 2015

12 lutego gościł w Brzesku Andrzej Grabowski - poeta, satyryk i publicysta, autor licznych książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, laureat "Orderu Uśmiechu".

Spotkanie autorskie, w którym wzięli udział uczniowie z PSP nr 3 w Brzesku, było promocją najnowszej książki naszego gościa: Polowanie na czarownice. Andrzej Grabowski czytał fragmenty Polowania?, opowiadał także o inspiracjach powstania powieści, o swoich zainteresowaniach czytelniczych i pomysłach na nowe książki. Atmosfera podczas spotkania była, jak zwykle, wspaniała. Czytelnicy mieli także możliwość zadawania pytań pisarzowi, z których żadne nie pozostało bez odpowiedzi. Nie obyło się też bez rozdawania autografów i podpisywania książek.

Polowanie na czarownice w BibliotecePolowanie na czarownice w BibliotecePolowanie na czarownice w BibliotecePolowanie na czarownice w BibliotecePolowanie na czarownice w Bibliotece