Spotkanie z Jarosławem Kretem

Dodano: 20 października 2011

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku zaprasza na spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem, które odbędzie się 3 listopada 2011 r. o godz. 17:30 w sali audytoryjnej Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego.

Jarosław Kret to dziennikarz, fotoreporter, podróżnik, z wykształcenia egiptolog, znany i lubiany prezenter pogody, autor książek podróżniczych, twórca programów telewizyjnych. W dotychczasowej karierze opublikował kilka książek, między innymi:

• Kret na Pogodę
  • Ziemia Święta,
  • Madagaskar,
  • Moja Ziemia Święta,
  • Moje Indie,
  • Planeta według Kreta.

Najnowsza książka autora nosi tytuł „Mój Egipt” i właśnie Egipt będzie tematem przewodnim dla listopadowego spotkania. W trakcie imprezy będzie można zakupić książki Jarosława Kreta.

Spotkanie z Jarosławem Kretem