Radość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą Kosmowską

Dodano: 2 czerwca 2015

21 maja brzeska Biblioteka gościła Barbarę Kosmowską, autorkę książek dla młodzieży i dorosłych, laureatkę wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z PG Nr 2 oraz PSP Nr 3 w Brzesku.

W swoich książkach pisarka podejmuje tematy trudne, pisze o problemach, jakie towarzyszą współczesnemu czytelnikowi. Poprzez ciekawe portrety bohaterów, pokazuje różne postawy moralne i wybory, przed którymi stajemy w życiu.

Dzięki wspaniałej osobowości, od samego początku, pani Basia nawiązała z młodzieżą serdeczny kontakt. Udzielała wyczerpujących odpowiedzi na licznie zadawane pytania, a Jej dar mówienia sprawił, że ciągle chciało Jej się słuchać.

Na zakończenie niezwykłego spotkania autorka pozowała do pamiątkowych zdjęć, były również autografy. Spotkanie na pewno zachęciło młodzież do częstszego sięgania po książki autorstwa Barbary Kosmowskiej.

Radość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą KosmowskąRadość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą KosmowskąRadość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą KosmowskąRadość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą KosmowskąRadość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą KosmowskąRadość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą KosmowskąRadość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą KosmowskąRadość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą KosmowskąRadość pisania, przyjemność rozmawiania - spotkanie autorskie z Barbarą Kosmowską