Spotkanie z Anną

Dodano: 19 września 2015

15 września gościem biblioteki była znana wszystkim brzeszczanom Anna Gaudnik. Z zawodu i zamiłowania jest farmaceutką. Pasjonuje się fotografią, pisze wiersze oraz rysuje. Urzeka ją piękno przyrody. Swoją poezję prezentowała już wielokrotnie. Motywem przewodnim ostatniego spotkania były wspomnienia związane z Brzeskiem i jego mieszkańcami.

Prezentowane przez autorkę wiersze przywołały wiele wzruszeń i ciepłych wspomnień. Spotkanie Pani Anna wzbogaciła przygotowaną przez siebie prezentacją zdjęć dawnego Brzeska i jej autorskich ilustracji do wierszy. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać wielu refleksyjnych, wierszy pełnych powagi, ale nie zabrakło również humoru. Dziękujemy autorce za wyjątkowe spotkanie i z niecierpliwością czekamy na następne.

Spotkanie z AnnąSpotkanie z AnnąSpotkanie z AnnąSpotkanie z AnnąSpotkanie z AnnąSpotkanie z AnnąSpotkanie z Anną