Sto bajek - Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji Jana Brzechwy

Dodano: 6 kwietnia 2016

"Sto bajek" - pod takim hasłem 31 marca odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji Jana Brzechwy. Wzięło w nim udział 31 uczniów klas I-III, reprezentujących szkoły podstawowe powiatu brzeskiego.

Jury w składzie: Janina Mika - polonistka (przewodnicząca Jury), Maria Marek - dyrektor PiMBP w Brzesku oraz Karina Legutek - kierownik Oddziału dla Dzieci wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce ex aequo: Nadia Kita (PSP nr 2 Brzesko) i Emilia Pytka (PSP nr 3 Brzesko)
II miejsce ex aequo: Jadwiga Czarnecka (ZS Tymowa) i Natasza Gawlik (PSP Biesiadki)
III miejsce ex aequo: Klaudia Koniarz (PSP Szczepanów) i Bartłomiej Żurek (ZSiP Przyborów)

Przyznano także 5 wyróżnień, które otrzymali: Gabriela Kurzydło (ZS Iwkowa), Natalia Piech (ZSiP Złota), Gabriela Sidorko (PSP nr 2 Jadowniki), Gabriela Szczepanek (PSP Okocim), Aleksandra Turlej (PSP Mokrzyska).

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.