Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!

Dodano: 16 czerwca 2016

16 czerwca 2016 r. uczniowie z PG nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku wzięli udział w grze terenowej przygotowanej przez pracowników naszej Biblioteki.

Gra polegała na odnalezieniu najważniejszych miejsc na mapie Brzeska poprzez rozwiązanie szeregu zagadek, zadań i rebusów. Sporym zaskoczeniem dla uczniów była osoba Agenta, od którego po podaniu hasła otrzymali kolejną zagadkę. Jej rozwiązaniem było miejsce, gdzie rozegrał się finał. W sali komputerowej naszej Biblioteki uczniowie zagrali w quiz wiedzy o regionie, przygotowany w interaktywnej platformie kahoot.

Zarówno gra miejska, jak i sam jej finał cieszyły się dużym zaangażowaniem uczniów i wzbudziły w nich ciekawość do odkrywania ciekawostek i tajemnic związanych z Brzeskiem.

Młodzież z PG nr 1 mogła sprawdzić nie tylko poziom znajomości swojego miasta, jego historii, zabytków, instytucji, ale również nabyć umiejętności współpracy w grupie.

Galeria zdjęć

Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!Poznaj miasto Brzesko - wyprawa po wiedzę!

 

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Inspektor Ochrony Danych Małgorzata Kucia
e-mail: ido@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe