Biblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznego

Dodano: 24 czerwca 2016

21 czerwca 2016 r. miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego "Biblioteka w Brzesku - to lubię!" zorganizowanego przez Oddział dla Dzieci z okazji 70. rocznicy postania PiMBP w Brzesku. Zadaniem każdego uczestnika było wykonanie dowolną techniką plastyczną pracy tematycznie związanej z biblioteką.

Na konkurs wpłynęło 70 prac, które były oceniane w dwóch kategoriach: uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VI ze szkół podstawowych. W skład Komisji oceniającej prace weszli: Piotr Duda - plastyk, instruktor MOK, Renata Wielgosz - instruktor PiMBP i Bernadeta Klimek - prac. Oddziału Dla Dzieci. Jury po obejrzeniu wszystkich prac postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA I: uczniowie klas I-III

• I miejsce: Kamila Górka
  • II miejsce: Jakub Olchawa
  • III miejsce ex aequo: Maja Leś i Waleria Sajdak
Wyróżnienie: Katarzyna Franczyk, Maja Górka, Amelia Majcherczyk i Jakub Okas

KATEGORIA II: uczniowie klas IV-VI

• I miejsce ex aequo: Wiktoria Kusiak i Weronika Pajor
  • II miejsce: Rebeka Sowa
  • III miejsce ex aequo: Julia Woda i Sebastian Barnaś

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Bardzo serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w naszym konkursie.

Biblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznegoBiblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznegoBiblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznegoBiblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznegoBiblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznegoBiblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznegoBiblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznegoBiblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznegoBiblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznegoBiblioteka w Brzesku - to lubię! - podsumowanie konkursu plastycznego