"Między zmierzchem, kwiatami a świtem"

Dodano: 3 października 2016

29 września 2016 w RCK-B w Brzesku już po raz 12 z inicjatywy Katarzyny Pacewicz-Pyrek odbył się pokaz fryzur, makijaży, mody oraz bukietów ślubnych i dekoracji kwiatowych.

Niebanalny wieczór zatytułowany "Między zmierzchem, kwiatami, a świtem" przygotowały: Katarzyna Pacewicz-Pyrek (bukiety ślubne i dekoracje kwiatowe), Joanna Wolsza (fryzury) oraz Sylwia Odroń (makijaże).

Głównym punktem wieczoru był pokaz mody, w trakcie którego "urocze i z pazurem" modelki zaprezentowały się w stylizacjach Sylwii Odroń, Joanny Wolszy i Katarzyny Pacewicz-Pyrek. Ponadto imprezę urozmaicił wokalny występ Katarzyny Gawendy.

Organizatorami imprezy byli: Miejski Ośrodek Kultury oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku.