"Cała Polska czyta dzieciom" również w naszej Bibliotece

Dodano: 6 października 2016

30 września 2016 r. w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom" w naszej Bibliotece czytaliśmy książkę Iwony Czarkowskiej Biuro zagubionych zabawek.

Dzień wcześniej obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji Oddział dla Dzieci odwiedziło Przedszkole im. św. Siostry Faustyny oraz zerówkowicze z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku.

Uczestnicy spotkań z zainteresowaniem wysłuchali pięknej, nieco baśniowej opowieści autorstwa Iwony Czarkowskiej Biuro Zagubionych Zabawek. Pełna ciepła historia o tym, że można zmienić swój i czyjś los oraz jak niezwykle ważne jest pomaganie innym, bardzo zainteresowała małych czytelników.