Spotkanie z dietetykiem

Dodano: 20 października 2016

18 października 2016 r. odbyło się piąte spotkanie z dietetykiem inż. Kingą Nakończy z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Brzesku. Prelekcja pt.: "Prozdrowotne działanie ziół i przypraw" wzbogaciła i utrwaliła naszą wiedzę na temat ich zastosowania w zdrowym odżywianiu. Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem. Na każdym spotkaniu uczestnicy mają możliwość dokonywania pomiaru masy i składu ciała oraz porównania ich z poprzednimi wynikami.

Następne spotkanie na temat : "Jak kupować żywność i czytać etykiety" odbędzie się 15 listopada 2016 r. o godz. 16.15 w Czytelni Działu Dorosłych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z dietetykiemSpotkanie z dietetykiemSpotkanie z dietetykiem