The Street - wystawa fotografii Marcina Pychy

Dodano: 14 listopada 2016

Od 10 listopada 2016 roku w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku można oglądać wystawę zdjęć Marcina Pychy pod tytułem "The Street". Na ekspozycję składają się czarno-białe fotografie wykonane w różnych miastach Europy, będące niewielkim wycinkiem tego, co udało się autorowi zgromadzić na przestrzeni kilku lat fotografowania.

Są to obrazy uchwycone przez przypadek, za sprawą łutów szczęścia, w mgnieniu oka i przy zbiegu pewnych okoliczności, pokazujące drobne, czasami zabawne momenty z naszego życia.

Autor zdjęć - Marcin Pycha z wykształcenia jest inżynierem automatyki i robotyki, z zamiłowania fotografem. Od czasu ukończenia studiów pracuje jako informatyk, w wolnych chwilach oddając się swojej fotograficznej pasji. Ukończył wiele kursów z zakresu fotografii studyjnej, reportażowej, reklamowej, postprodukcji fotograficznej, zarządzania barwą, a także kursy rysunku i malarstwa. Brał udział w licznych wystawach zbiorowych, wygrywał konkursy fotograficzne, a jego prace były publikowane na łamach magazynów w kraju i za granicą. Wystawy indywidualne cieszyły się dużym uznaniem widzów.

Wystawę prezentujemy dzięki uprzejmości Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie i można ją zobaczyć w listopadzie i grudniu b.r. w sali wystawienniczo-odczytowej w godzinach pracy Biblioteki. Chętnych serdecznie zapraszamy.

The Street - wystawa fotografii Marcina Pychy