Dawno, dawno temu... - spotkanie z Anną Gaudnik

Dodano: 22 listopada 2016

W piątkowy wieczór 18 listopada 2016 r. odbyło się spotkanie z Anną Gaudnik, zatytułowane Dawno, dawno temu, czyli "Rozmowa kwiatów na łące".

Anna Gaudnik to znana wszystkim lokalna poetka, z zawodu farmaceutka. Osoba z wielką pasją. Pisze wiersze, fotografuje a także rysuje. Fascynuje ją otaczająca przyroda. Kocha zawód, który wykonuje. Jak sama mówi: "Wielkim szczęściem cieszy się przez całe życie ten, który odkrył swoje powołanie. Odkrył albo był Ktoś kto mu w tym pomógł. Radość z wykonywanego zawodu, refleksje których źródłem jest rozmowa z człowiekiem to wielki dar, bo w świecie widzianym z tej perspektywy wszystko jest piękne."

W czasie spotkania, którego tematem wiodącym był zawód farmaceuty autorka przywołała wiele wspomnień ze swej pracy zawodowej a także czasów dzieciństwa i młodości. Dopełnieniem recytacji była prezentacja jej autorskich ilustracji oraz fotografii.

Niezwykły bo pełen wzruszeń i radości wieczór, okraszony humorem był okazją do wielu miłych wspomnień. Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła poetkę gromkimi brawami.

Dawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną GaudnikDawno, dawno temu... - spotkanie z Anną Gaudnik