Dostęp do bazy INFORLEX

Dodano: 4 stycznia 2012

Drodzy Użytkownicy, w związku z rozpoczęciem przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Brzesku współpracy z serwisem INFORLEX, przygotowano dla Was stanowisko komputerowe z bezpłatnym dostępem do bazy danych INFORLEX. Skorzystać z bazy można w Dziale Bibliograficzno-Informacyjnym, w godzinach jego otwarcia (wtorki 10:00-15:00, środy 10:00-15:00, czwartki 8:00-15:00 i piątki 10:00-15:00).

INFORLEX.PL to system informacji zawierający akty prawne, orzecznictwo, interpretacje urzędowe oraz niespotykany na rynku zbiór porad i komentarzy zaczerpnięty z czasopism INFOR Ekspert i innych specjalistycznych wydawnictw. Szybkie dotarcie do informacji zapewnia indeks haseł z możliwością personalizacji wyszukiwania, prosta w obsłudze wyszukiwarka oraz katalogi wiedzy. W ramach abonamentu Klienci korzystają z codziennych dyżurów telefonicznych naszych ekspertów.