Bal nad bale w Bibliotece!

Dodano: 17 lutego 2017

11 lutego odbył się Bajkowy Bal Przebierańców zorganizowany przez Oddział dla Dzieci dla najmłodszych czytelników.

Biblioteczny Bal to dzień wyjątkowy, wyczekiwany przez najmłodszych. Tego dnia w bibliotece pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za różne postacie bajkowe. Były wróżki, królewny, różne zwierzątka?nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Jak co roku, chętnych było ponad 100 dzieci. Wszystkich gości przywitała Pani Dyrektor Karina Legutek.

Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie z rodzicami w zabawach prowadzonych przez bibliotekarki i bajkową Wróżkę. Znakomitą oprawę muzyczną zapewnił pan Krzysztof Szydłowski. Na sali podczas pląsów, tańców, wygibasów było kolorowo i wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy uczestników. Dzieci chętnie brały udział w konkursach z nagrodami. Radości było co niemiara przy znanych zabawach ruchowych. Odtańczyliśmy "Taniec połamaniec", "Kaczuszki..." i  "Ojca Wirgiliusza". Zostały zagrane również inne dobrze znane przeboje dla najmłodszych. Dla wszystkich zmęczonych, w czasie przerwy czekał słodki poczęstunek i orzeźwiające napoje.

Jak co roku zabawa była znakomita i niezapomniana. Kiedy biblioteczny Bal dobiegł końca, dzieci i rodzice opuszczali salę balową w doskonałych humorach. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego Balu (tym małym i tym dużym) za wspólną zabawę oraz rewelacyjne przebrania.

I zapraszamy na kolejny bal już za rok :)

Galeria zdjęć

Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!Bal nad bale w Bibliotece!

 

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe