Kurs na języki obce

Dodano: 23 marca 2017

W ramach projektu Obierz "Kurs na języki obce" 27 lutego i 17 marca 2017 r. w Bibliotece zrealizowano kurs e-learningowy, w którym uczestniczyły dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku.

Zajęcia składały się z zaawansowanych multimediów-fotolekcji, filmów, interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania, czynią go trwalszym i bardziej atrakcyjnym.

Użytkownicy brzeskiej Biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z 5 kursów e-learningowych na platformie www.lerni.us do 31 października 2017 roku.

Zapraszamy użytkowników indywidualnych oraz grupy zorganizowane (maks. 15 osób) do skorzystania z kursów w Dziale Multimedialnym PiMBP Brzesko.

Więcej informacji: Justyna Szot, Dział Dorosłych PiMBP, tel. (14) 66-312-02, wew. 14

Kurs na języki obceKurs na języki obceKurs na języki obceKurs na języki obceKurs na języki obceKurs na języki obceKurs na języki obceKurs na języki obceKurs na języki obceKurs na języki obce