Konkurs plastyczny "Pipi, Emil i Inni"

Dodano: 12 czerwca 2017

09.06.2017 r. w PiMBP odbył się Konkurs Plastyczny pod hasłem "Pipi, Emil i Inni" zorganizowany z okazji 110. rocznicy urodzin i 15. rocznicy śmierci Astrid Lindgren szwedzkiej pisarki dla dzieci.

Zadaniem każdego uczestnika było wykonanie dowolną techniką ILUSTRACJI DO WYBRANEJ KSIĄŻKI AUTORSTWA ASTRID LINDGREN. W konkursie uczestniczyły dzieci z klas I - III, PSP nr 2, PSP nr 3 w Brzesku.

Komisja w składzie: dyrektor PiMBP Karina Legutek, instruktor PiMBP Renata Wielgosz, kierownik Oddziału Dla Dzieci Bernadeta Klimek po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce: Maria Kraj (kl.2a)
I Ex aquo: Nikola Chruściel (kl.3a)
II miejsce: Magdalena Stanisławczyk (kl.2)
II Ex aquo miejsce: Daniel Biernat (kl.2)
III miejsce: Katarzyna Franczyk (kl.3e)
III Ex aquo: Maja Styrna (kl.2d)

Wyróżnienia: Marianna Gawęda(3f),Gabriela Kornaś (3d),Amelia Mrówka(2a),Jakub Masełko (2e), Kamil Ziółkowski(2a)

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy podziękowania i nagrody pocieszenia. Nagrody zostały ufundowane z budżetu PiMBP w Brzesku.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Konkurs plastyczny Konkurs plastyczny Konkurs plastyczny Konkurs plastyczny