Regionalne spotkania literackie

Dodano: 5 lipca 2017

28 czerwca 2017 r. odbył się kolejny wieczór poetycki w  ramach cyklu Regionalne spotkania literackie. Bohaterami wieczoru byli pochodząca z Brzeska Agata Podłęcka i bochnianin Kazimierz Musiał. Poeci znają się ze wspólnych występów i chociaż różnią ich odmienne sposoby postrzegania świata i prawideł nim rządzących to łączy ich wysublimowana wrażliwość i ta sama pasja - poezja.

Podczas spotkania każdy z poetów zaprezentował swój dorobek poetycki a czytanym wierszom i fraszkom zarówno refleksyjnym jaki i humorystycznym towarzyszyły piosenki w wykonaniu przyjaciół z grupy "Sprawa Drugorzędna". Artyści zapewnili zgromadzonej publiczności miły i radosny nastrój wieczoru.