Rozdanie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego - "Święty Jan Paweł II - pielgrzym świata"

Dodano: 26 października 2017

Dnia 24.10.2017 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród, dyplomów i wyróżnień laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego - "Św. Jan Paweł II - pielgrzym świata".

Z pośród 244 nadesłanych prac jury konkursowe wyłoniło 25 laureatów. Nagrodzono prace, które były zgodne z tematem konkursu, wykonane na wysokim poziomie, w różnych technikach plastycznych oraz zachwycały pomysłowością i kreatywnością.

Uroczystego wręczenia nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych dokonali: z-ca burmistrza Brzeska Pan Jerzy Tyrkiel, przedstawiciel Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" Pan Edward Knaga oraz przewodnicząca komisji konkursowej Pani Helena Jewuła.

Podziękowania otrzymali także nauczyciele, którzy sprawowali opiekę artystyczną nad uczestnikami konkursu.

Fundatorami nagród byli: Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół", Bank Spółdzielczy, Studio Marsters, Fachowiec, Zbigniew Stós, Biuro Partner, Big Pen, Zasada Trans Spedition, Proster, Granit. Wszystkim sponsorom konkursu składamy serdeczne podziękowania.

Wystawę nagrodzonych prac można oglądać na pierwszym piętrze RCKB, obok Działu Dorosłych.