ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dodano: 30 listopada 2017

25 listopada Pluszowy Miś ma swoje święto. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

W związku z tym do Oddziału dla Dzieci zawitały przedszkolaki wraz ze swoimi ulubionymi przytulankami. Jako pierwsze odwiedziły brzeską bibliotekę dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 im. Marii Kownackiej. Następnie gościliśmy najmłodszych czytelników z: Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej, Niepublicznego Przedszkola Językowego "Fikander", Przedszkola Specjalnego Król Maciuś 1 oraz Publicznego Przedszkola nr 3.

Zajęcia oparte były na prezentacji multimedialnej, dzięki której dzieci poznały historię pluszowego misia oraz związane z  tą zabawką ciekawostki. Przedszkolaki wykazały się bardzo dobrą znajomością bajek i bez trudu radziły sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami. Były aktywne i chętnie uczestniczyły w zabawach. Podczas spotkania nie zabrakło wspólnego czytania książek o pluszowych przyjaciołach. Dzieci przypomniały sobie w ten sposób najbardziej znane misie świata.

Mamy nadzieję że spotkania z okazji Święta Pluszowego Misia w naszej bibliotece na długo zapadną w pamięci przedszkolaków.

Zapraszamy już za rok na kolejne urodziny Misia!

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIAŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIAŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIAŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA