"Czarodziejskie słowa" - Konkurs recytatorski

Dodano: 9 kwietnia 2018

5 kwietnia 2017 r. w PiMBP odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji Juliana Tuwima pod hasłem "Czarodziejskie słowa" zorganizowanego z okazji 65.rocznicy śmierci poety.

W konkursie wzięło udział 25 uczniów z klas I-III reprezentujących szkoły podstawowe powiatu brzeskiego.

Jury w składzie:

• Janina Mika - przewodnicząca
  • Karina Legutek - dyrektor PiMBP w Brzesku
  • Bernadeta Klimek - kierownik Oddziału Dla Dzieci

Jury po wysłuchaniu wszystkich recytacji postanowiła przyznać dyplomy oraz nagrody książkowe.
I miejsce: Julia Klecka (PSP Poręba Spytkowska)
II miejsce: Marlena Klecka (ZS Tworkowa) oraz Krzysztof Morański (PSP Czchów)
III miejsce: Nikola Sołtys (PSP Porąbka Uszewska) oraz Oliwia Święch (PSP Poręba Spytkowska)

Jurorzy przyznali także sześć wyróżnień, które otrzymali:
Emilia Urbaś (PSP Szczepanów), Amelia Florczak (ZS Borzęcin), Szymon Pawlik (PSP Mokrzyska), Tymoteusz Krzywacki (PSP nr 3 Brzesko), Aleksander Rams (PSP nr 2 Jadowniki), Jakub Stalmach (PSP nr 2 Brzesko)

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania oraz książki. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez PiMBP w Brzesku.

Bardzo serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.