Mirabelka - kiełkująca historia w 100licy

Dodano: 18 października 2018

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna włącza się do akcji "Mirabelka - kiełkująca historia w 100licy" realizowanej w ramach oficjalnych obchodów 100-lecia Niepodległości. Jej głównymi celami są: promocja czytelnictwa, rozbudzenie zainteresowania historią Polski, zwiększenie świadomości na temat wydarzeń związanych z wojną oraz włączenie społeczności do świętowania 100-lecia Niepodległości. Organizatorem akcji jest Barbara Maria Morawiec, red. naczelna serwisu Lustro Biblioteki, natomiast współorganizatorem Wydawnictwo Zielona Sowa. Z tej okazji organizujemy w naszej bibliotece warsztaty, na podstawie książki "Mirabelka" Cezarego Harasimowicza, w których udział mogą wziąć uczniowie klas IV Szkół Podstawowych. Nauczycieli chcących uczestniczyć wraz z uczniami w przygotowanych warsztatach prosimy o zgłoszenia do 31.10.2018 r. bezpośrednio w Oddziale dla Dzieci PiMBP lub telefonicznie pod nr telefonu (14) 66-312-02 wew. 15.

Mirabelka - kiełkująca historia w 100licy