Koncert przedszkolaków w hołdzie Janowi Pawłowi II

Dodano: 8 listopada 2018

Dnia 25 i 31października odbył się występ przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 10 z Oddziałem Integracyjnym im. Jana Pawła II w Brzesku.

Uroczyste przedstawienie zostało przygotowane w ramach obchodów siódmego Miesiąca Papieskiego. W trakcie występu dzieci z zaangażowaniem śpiewały, tańczyły, mówiły wiersze w hołdzie Wielkiemu Polakowi - świętemu Janowi Pawłowi II. Przypomniały tym samym, że Jego słowa wciąż wiele dla nas znaczą. W przerwie, kiedy dzieci przygotowywały się do kolejnego występu, publiczność zobaczyła krótki film multimedialny związany z kulturą i krajobrazami Polski, które były bliskie Janowi Pawłowi II. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy pieśń Barka. Na widowni zasiedli rodzice występujących dzieci, emerytowani i obecni pracownicy przedszkola nr 10, brzeskie przedszkolaki oraz dzieci z Zespołu-Szkolno-Przedszkolnego w Jadownikach. Serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom z Przedszkola nr 10 oraz występującym dzieciom za dostarczenie wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć podczas przedstawienia oraz miłą współpracę. Dziękujemy firmie PiPi za upominki dla dzieci, które przygotowały występ.