Spotkanie z Anną Gaudnik w Szczepanowie

Dodano: 14 grudnia 2018

10.12.2018 r. w Bibliotece odbyło się spotkanie uczniów Szkoły Podstawowej ze Szczepanowa z brzeską poetką, pisarką - p. Anną Gaudnik. Dzieci wsłuchiwały się w przepiękne wiersze o tematyce zimowej, świątecznej. Obejrzały cudne zdjęcia wykonane przez p. Anię - zdjęcia zimowego krajobrazu, pierniczków, rysunki świąt z dzieciństwa. Spotkanie przebiegło w świątecznej atmosferze i pozwoliło na chwilkę refleksji, zadumy. Warto się zatrzymać i  przystanąć nad tym co ważne...

Dziękujemy serdecznie pani Ani za spotkanie i czekamy na więcej.
Święta- to pośpiech, przygotowania.
Kręcisz się, stajesz; znów biegiem.
I myślisz- jakie te święta będą?
Z deszczem, po lodzie, ze śniegiem?
/Zima A. Gaudnik/