Wiosenny konkurs recytatorski w Oddziale dla Dzieci

Dodano: 31 marca 2012

30 marca odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Wiosna otwiera nam oczy i serca", zorganizowany przez Oddział dla Dzieci z okazji Światowego Dnia Poezji (21.03).

W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas IV-VI reprezentujących brzeskie szkoły podstawowe. Uczestnicy recytowali dwa dowolnie wybrane wiersze tematycznie związane z wiosną.

Jury w składzie:

• Maria Marek - dyrektor PiMBP
  • Renata Wielgosz - instruktor PiMBP
  • Karina Legutek - kierownik Oddziału Dla Dzieci PiMBP

po wysłuchaniu wszystkich recytacji postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce: Kamila Gagatek
II miejsce: Franciszek Podłęcki
III miejsce ex aequo: Małgorzata ŚwiątekGabriela Serafin

Wyróżnienia: Marta BiernatPola Kusiak

Bardzo serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie.