Ruszyły warsztaty w ramach projektu

Dodano: 16 kwietnia 2019

Rozpoczęliśmy realizowanie warsztatów w ramach projektu: Raz, dwa, trzy - czas książki i gry! - promowanie czytelnictwa w powiecie brzeskim. Działania dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Celem realizacji warsztatów jest przygotowanie grupy do stworzenia unikatowej gry opartej na literaturze. W czasie spotkań uczestnicy będą się dzielić wiedzą i zdobywać nowe umiejętności na zasadzie międzypokoleniowej integracji.

Plan realizacji warsztatów rozciąga się na okres pomiędzy kwietniem, a grudniem 2019 roku. Zajęcia kierowane są do grup wiekowych: seniorzy 60+ oraz młodzież 10-19 lat. Grupa nie jest zamknięta, dlatego zachęcamy: dołącz do grupy już na najbliższym spotkaniu!

W poniższym zestawieniu można zapoznać się z harmonogramem kolejnych warsztatów.

• 25.03.2019 - (zrealizowane!) spotkanie integracyjne
  • 06.04.2019 - (zrealizowane!) warsztaty z podstaw korzystania i bezpieczeństwa w portalu Facebook. Uczestnicy poznali możliwości jakie daje użytkownikom portal, zasady bezpieczeństwa danych osobowych, zdjęć i materiałów publikowanych. W czasie spotkania zaprezentowany został wygląd strony zwykłego użytkownika i fanpage?a.
  • 25.04.2019 - warsztaty z aplikacji mobilnych, godz.10:00, sala multimedialna PiMBP Brzesko
  • Maj 2019 - blogowanie, 2 spotkania
  • Czerwiec 2019 - warsztaty z pobudzania wyobraźni
  • Wrzesień 2019 - warsztaty z kodowania