Spotkanie z "kobietą piszącą" w roli głównej.

Dodano: 16 kwietnia 2012

12 kwietnia nasi czytelnicy mieli okazję przeżyć urokliwy, pełen pozytywnej energii wieczór autorski z Małgorzatą Kalicińską, która sama o sobie mówi „kobieta pisząca”. Autorka „mazurskiej sagi” dała się poznać jako osoba niezwykle otwarta i bezpośrednia. Opowiadając o swoim dość późnym debiucie literackim, jego niezwykłych początkach i popularności z jaką spotkała się jej saga nad rozlewiskiem nawiązała również do innych swoich książek jak „Fikołki na trzepaku” czy „Zwyczajny facet”. Zachęcała wszystkich uczestników do odkrywania własnych, uśpionych być może talentów pisarskich przez spisywanie własnych wspomnień dla siebie i dla najbliższych. Poczucie humoru oraz ogromna żywiołowość autorki ujęła uczestników spotkania, którzy z niecierpliwością będą czekać na jej nową powieść. Na koniec spotkania były naturalnie kwiaty, autografy i wspólne zdjęcia.

Spotkanie z Spotkanie z Spotkanie z Spotkanie z Spotkanie z Spotkanie z Spotkanie z Spotkanie z Spotkanie z