Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!

Dodano: 28 października 2019

W dniach od 5 do 11 października Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku zorganizowała cykl spotkań dla dzieci z bohaterami ich ulubionych książeczek: z Misią Marysią oraz jej przyjacielem żółwiem Franklinem. Postacie podczas swojego krótkiego, ale bardzo intensywnego tournée, spotkały się z dziećmi w Oddziale dla Dzieci PiMBP podczas Nocy Bibliotek, odwiedziły też maluchy w bibliotekach w Maszkienicach, w Porąbce Uszewskiej, w Mokrzyskach, w Porębie Spytkowskiej oraz w Szczepanowie. Misia Marysia oraz Franklin byli także u dzieci w przedszkolach: w Przedszkolu Integracyjnym im. Św. Faustyny w Brzesku, w Przedszkolu nr 1 w Jadownikach oraz w Przedszkolu nr 10 z Oddziałem Integracyjnym im. Jana Pawła II w Brzesku.

Bajkowi ulubieńcy za każdym razem byli entuzjastycznie przyjmowani przez swoich małych fanów. Spotkania pełne były dobrej zabawy połączonej ze wspólnym śpiewem, tańcem oraz ... nauką. Dzieci bowiem wspólnie z żywymi maskotkami uczyły się śmiesznego wierszyka o zwierzętach w zoo. W trakcie spotkań nie zabrakło przybijania piątki, przytulania oraz oczywiście wspólnych zdjęć z Misią Marysią i Franklinem.

Galeria zdjęć

Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!Wesołe spotkania z Misią Marysią i Franklinem!

 

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe