Przed zapaleniem choinki - świąteczne spotkania

Dodano: 20 grudnia 2019

16 grudnia Oddział dla Dzieci odwiedziły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Brzesku. Mali goście w dużym skupieniu wsłuchiwali się w opowieści o zwyczajach i tradycjach Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci w magiczny nastrój wprowadziła prezentacja multimedialna mówiąca o symbolice pierwszej gwiazdki, wieczerzy wigilijnej, opłatka oraz sianka pod obrusem. Głównym i najbardziej wyczekiwanym punktem spotkania było wspólne ubieranie choinki. Na świątecznym drzewku pojawiły się wykonane przez przedszkolaków świąteczne ozdoby, kolorowe bańki i łańcuchy. Pod choinką na dzieci czekał prezent w formie książek, który ufundowała firma Platon Sp. z o.o.

Oddział dla dzieci przygotował również cykl spotkań o tradycjach i zwyczajach Świąt Bożego Narodzenia, w których uczestniczyły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 im. Marii Kownackiej, Publicznego Przedszkola nr 10 im. Jana Pawła II, Przedszkola Specjalnego "Król Maciuś Pierwszy", oraz uczniowie kl.0 Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1w Brzesku im. Królowej Jadwigi i uczniowie kl.1 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach.

Dziękujemy za wyjątkowe spotkania i życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Przed zapaleniem choinki - świąteczne spotkaniaPrzed zapaleniem choinki - świąteczne spotkaniaPrzed zapaleniem choinki - świąteczne spotkania