Wyniki konkursu "Moja ulubiona książka"

Dodano: 19 marca 2021

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny pod hasłem „Moja ulubiona książka” został rozstrzygnięty. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych. Celem konkursu była popularyzacja czytania książek wśród dzieci i młodzieży, odkrywanie nowych pasji i zainteresowań oraz rozwijanie zdolności fotograficznych. Na konkurs wpłynęło 31 fotografii. Zdjęcia były różnorodne, a ulubione książki zostały zaprezentowane w ciekawych aranżacjach. Autorzy zdjęć wykazali się kreatywnością i pomysłowością w ujęciu tematu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 17 marca 2021 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku. Komisja poddała ocenie wszystkie nadesłane fotografie. Wybór do łatwych nie należał, ponieważ każde ze zdjęć było wyjątkowe i wywierało emocje wśród oceniających.

Oceny prac i wyboru laureatów dokonała komisja w następującym składzie:
Marian Lambert – przewodniczący, brzeski fotograf
Monika Sacha – pracownik PiMBP w Brzesku
Renata Wielgosz – instruktor PiMBP w Brzesku

Komisja wyłoniła zwycięzców i przyznała następujące nagrody:
I miejsce – Hanna Czernecka
II miejsce – Alicja Gicala
III miejsce – Alicja Dzień

Nagrodę specjalną od przewodniczącego komisji otrzymuje Karolina Marecik

Wyróżnienia: Milena Bartusiak, Hanna Pączek, Anna Ropek, Zofia Więcek, Jan Witkowski

Nagrody i podziękowania otrzymają również wszyscy pozostali uczestnicy konkursu fotograficznego „Moja ulubiona książka”.

Laureatom i uczestnikom, którzy nadesłali swoje zdjęcia do konkursu, serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną o terminie wręczaniu nagród poinformujemy telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu

Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu