Wyniki konkursu plastycznego "Wyjątkowa kartka urodzinowa dla biblioteki"

Dodano: 7 czerwca 2021

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem „Wyjątkowa kartka dla biblioteki”, przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, klas I-III. Otrzymaliśmy 57 prac wykonanych dowolną techniką plastyczną (m.in. ołówek, kredka, pastele, farby, kolaż, i inne). Wszyscy autorzy prac wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością w ujęciu tematu.

Nadesłane prace oceniła komisja w składzie:
Helena Jewuła – przewodnicząca, nauczycielka plastyki,
Karina Legutek – dyrektor PiMBP w Brzesku,
Bernadeta Klimek – kier. Oddziału dla Dzieci w Brzesku,
Renata Wielgosz – instruktor PiMBP w Brzesku.

W konkursie przyznano miejsca:
I miejsce – Krzysztof Macheta (PSP w Sufczynie),
II miejsce – Piotr Maciaś (PSP w Czchowie),
III miejsce – Zuzanna Kapcia (PSP nr 3 w Brzesku) i Julia Plesińska (PSP w Gnojniku).

Jurorzy przyznali także 12 wyróżnień, które otrzymali:
Maja Skwarło (PSP w Czchowie), Bartłomiej Szpak (PSP w Gnojniku), Zuzanna Tekiela (PSP nr 1 w Brzesku), Magdalena Gala (PSP w Sufczynie), Wojciech Pawełek (PSP w Gnojniku), Wiktoria Stolarczyk (PSP w Gnojniku), Lena Pasek (PSP w Gnojniku), Hanna Czernecka (PSP nr 1 w Brzesku), Oliwia Górak (PSP w Gnojniku), Mikołaj Leśniak (PSP w Sufczynie), Katarzyna Kapica (PSP w Iwkowej Nagórze), Bartosz Szot (PSP w Iwkowej Nagórze).

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone laureatom konkursu w dniu 15 czerwca 2021 roku o godzinie 11.00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku.

Wyniki konkursu plastycznego Wyniki konkursu plastycznego Wyniki konkursu plastycznego