Zaczytany grudzień z Empik Go

Dodano: 30 listopada 2021

W grudniu Dział Multimedialny PiMBP w Brzesku zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty kodów dostępu do platformy Empik Go, gdzie znaleźć można 60 tys. e-booków oraz 25 tys. audiobooków i podcastów.

Kody do Empik Go można otrzymać na tych samych zasadach, co kody do Legimi – szczegóły dostępne pod linkiem: https://www.bibliotekabrzesko.pl/aktualnosci/741/aktualizacja-zasad-korzystania-z-kodow-dostepu-do-aplikacji-legimi.html.

Aplikacja Empik Go może być wykorzystywana również na czytnikach Kindle.

Informujemy jednocześnie, że jeden czytelnik może pobrać kod tylko do jednej z oferowanych platform: Legimi lub Empik Go – prosimy o wskazanie wybranej podczas kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Kody Legimi oraz kody Empik Go w tym miesiącu będą wydawane od środy, 1 grudnia, od godz. 10:00.