Kreatywne warsztaty z Panią Katarzyną Kurdziel

Dodano: 18 maja 2022

13 maja Oddział dla Dzieci zorganizował spotkanie z Katarzyną Kurdziel z wykształcenia pedagog. Na co dzień pracuje jako nauczycielka w Przedszkolu i dziennikarka, współpracuje również z krakowskim wydawnictwem „Petrus”. Na swoim koncie posiada kilka książek, do których wykonała ilustrację, m.in. do bajek: „Bajki taty Smoka”, „Przygody Mai”, „Proszę, Przepraszam, Dziękuję”. Prowadzi również warsztaty na terenie Polski z zakresu ilustracji, bajkoterapii oraz arteterapii.

Na spotkanie zostali zaproszeni uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jasieniu. Podczas warsztatów dzieci, dowiedziały się przede wszystkim jak wygląda praca ilustratora, jakich narzędzi się używa, by powstały piękne i kolorowe ilustracje do książek. Kolejną częścią spotkania były rozmowy, o tym jak oswoić strach, dzieci dzieliły się też swoimi opowieściami o tym czego się boją.

To jeszcze nie koniec warsztatów, ponieważ następnie każdy z uczestników wykonał wyjątkową pacynkę ze skarpetki. Odrobina chęci i trochę wyobraźni, której nie brakowało naszym uczestnikom i powstały wspaniałe dzieła.

Galeria zdjęć

Kreatywne warsztaty z Panią Katarzyną KurdzielKreatywne warsztaty z Panią Katarzyną KurdzielKreatywne warsztaty z Panią Katarzyną KurdzielKreatywne warsztaty z Panią Katarzyną KurdzielKreatywne warsztaty z Panią Katarzyną KurdzielKreatywne warsztaty z Panią Katarzyną KurdzielKreatywne warsztaty z Panią Katarzyną KurdzielKreatywne warsztaty z Panią Katarzyną Kurdziel

 

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Inspektor Ochrony Danych Małgorzata Kucia
e-mail: ido@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe