Spotkanie promujące czytelnictwo wśród najmłodszych!

Dodano: 30 maja 2022

26 maja dokładnie w Dzień Matki w Publicznym Przedszkolu nr 4 im. Jana Brzechwy, Mamy uroczyście obchodziły swoje święto. Przy tej okazji korzystając z zaproszenia Pani Dyrektor Przedszkola w ramach współpracy odbyła się wizyta przedstawiciela brzeskiej Biblioteki, Pani Dyrektor Kariny Legutek. Spotkanie miało charakter prelekcji o wartościach czytania książek na każdym etapie życia, a w szczególności już od najmłodszych lat. Rodzice uczestniczący w spotkaniu usłyszeli też słowa podziękowania za pracę włożoną w kształtowanie nawyku codziennego czytania i systematycznego odwiedzania naszej Biblioteki. Rodzice, którzy nie mieli jeszcze okazji korzystać z naszej biblioteki zostali zaproszeni do odwiedzin i zapoznania się z biblioteczną ofertą. Prelekcja na temat roli czytania była omawiana w ramach Akcji Mała Książka Wielki Człowiek. Kampania ta realizowana jest przez Instytut Książki we współpracy z bibliotekami publicznymi.

Spotkanie promujące czytelnictwo wśród najmłodszych!