"Piękna i Bestia" teatrzyk w wykonaniu "Bohaterów codzienności" z WTZ Brzesko

Dodano: 20 czerwca 2022

Projekt „Bohaterowie codzienności” realizujemy pełną parą. W środę 15 czerwca z tej okazji grupa teatralna „Szał Dzika” pod przewodnictwem muzykoterapeuty Pana Andrzeja Gicali, działająca przy Warsztatach Terapii Zajęciowej w Brzesku zaprezentowała w Szkole Podstawowej w Buczu wspaniały spektakl „Piękna i Bestia”.

Przedstawienie miało formę teatrzyku kukiełkowego z dubbingiem, dlatego na szczególną uwagę zasługują wspaniałe dekoracje i rekwizyty, które zostały stworzone przy współpracy pracowni plastycznej, ceramicznej, stolarskiej, krawieckiej, metaloplastyki oraz rękodzieła artystycznego. Piękne i niezwykle precyzyjnie wykonane kukiełki są natomiast dziełem pracowni plastycznej.

Bardzo dziękujemy kierownikowi WTZ w Brzesku Panu Edwardowi oraz opiekunom: P. Monice, P. Angelice, P. Jarosławowi i P. Mirosławowi za pomoc w realizacji tego wydarzenia.