Anna Gaudnik z poezją dla dzieci.

Dodano: 2 grudnia 2022

24 listopada odbyło się spotkanie z mieszkanką Brzeska Anną Gaudnik. Na spotkanie przyjechali uczniowie z klas drugich i trzecich z Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie.

Pani Anna z zawodu farmaceutka, dobrze znana małym i dużym brzeszczanom to również pasjonatka malarstwa, fotografii i pisania wierszy. Podczas spotkania poetka opowiadała dzieciom o swojej pasji, którą rozwija już od dziecięcych lat. Przedstawiane wiersze, to tylko namiastka miłych wspomnień, kojarzących się z książką i biblioteką. Bijąca ciepłem i serdecznością pani Ania, zaskarbiła serca naszych gości, którzy słuchali jej wierszy i opowieści, z zainteresowaniem.

Na koniec spotkania nie zabrakło wspólnych zdjęć, podziękowań i uścisków.

Anna Gaudnik z poezją dla dzieci.Anna Gaudnik z poezją dla dzieci.Anna Gaudnik z poezją dla dzieci.Anna Gaudnik z poezją dla dzieci.Anna Gaudnik z poezją dla dzieci.Anna Gaudnik z poezją dla dzieci.