TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!

Dodano: 2 grudnia 2022

Pluszowy miś – najlepszy przyjaciel małych i dużych, 25 listopada obchodzi swoje święto. Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez tej zabawki. Miś jest z nami od 120 lat i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych zabawek na świecie.

By wspólnie świętować Światowy Dzień Pluszowego Misia Oddział dla Dzieci odwiedziły dzieci z Przedszkola w Bielczy oraz dzieci z Przedszkola Fikander. Tradycyjnie już w tym szczególnym dniu Biblioteka zamienia się Krainę Misiów – „Misiolandię”, dzięki temu, że dzieciom w tym szczególnym dniu towarzyszyły pluszowe maskotki przyniesione z domu.

Nasi goście wzięli udział w zajęciach opartych na prezentacji multimedialnej. Dzięki niej dzieci poznały historię pluszowego misia oraz związane z  tą zabawką ciekawostki. Podczas tej misiowo – literackiej podróży dzieci przypomniały sobie najbardziej znane i lubiane misie świata. Dzieci wykazały się bardzo dobrą znajomością bajek i bez trudu radziły sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami. W trakcie spotkań nie zabrakło świetnej zabawy z pluszakami i zajęć plastycznych.

W specjalnie przygotowanych misiowych zajęciach wzięły udział także dzieci z Przedszkola nr 3, które niestety ze względu na złą aurę nie dotarły do biblioteki i wspólne świętowanie Dnia Pluszowego Misia odbyło się w ich przedszkolu.

TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!TO WIADOMO NIE OD DZIŚ - NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST MIŚ!!!